Skip to main content

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne
zaprasza w piątek 10.06.2016 o g. 19.15
na wykład
Sylwii Nowak
„Cykl Księżyca a nasze zdrowie”

Księżyc w swojej comiesięcznej wędrówce przez znaki zodiaku silnie oddziałuje na nasze ciało i zdrowie. Jak wykorzystać jego wpływ w naturoterapii? Na wykładzie dowiemy się, jak fazy Księżyca oddziałują na nasze ciało i kiedy wykonywać zabiegi lecznicze,

Sylwia Nowak – magister chemii UAM w Poznaniu ze specjalnością chemia bioorganiczna. Dyplomowany naturopata. Absolwentka Studium Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowia we Wrocławiu. Prowadzi własny gabinet naturoterapii w Kaliszu. Od wielu lat pasjonatka astrologii, zwłaszcza w ujęciu astrologii medycznej. dyplomowana pielęgniarka, doświadczona naturoterapeutka, od wielu lat pasjonatka astrologii.

 

Miejsce: Al. Jerozolimskie 81, 02-001 Warszawa, sala 1, XIV piętro, budynek Central Tower (w okolicy Dworca Centralnego)

Warunki uczestnictwa: dla członków PSA: 5 zł, dla osób niezrzeszonych: 15 zł, (osoby niezrzeszone w cenę w wstępu mają wliczone tymczasowe jednodniowe członkostwo Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego), płatne przed wykładem lub przelewem na konto:

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne
02-123 Warszawa, ul. Korotyńskiego 26/61
Bank Zachodni WBK S.A.
20 1090 1870 0000 0001 1067 8306

!!!Transmisja wykładów przez internet!!!!
Aby uczestniczyć w wykładzie przez internet, trzeba wysłać do nas zgłoszenie na adres: iza.podlaska (małpka) gmail.com i i po otrzymaniu od nas maila z hasłem i loginem zainstalować darmowy program Mumble. Instrukcja instalacji i obsługi Mumble znajdziesz na www.szkolaastrologii.pl/moodle
Przed zajęciami zrób przelew z dopiskiem „warsztat… i data warsztatu” i wpłacić sumę za wykład na powyższej podane konto.

UWAGA!
Ponieważ wydarzenie jest transmitowane na żywo z wykorzystaniem publicznych sieci, nie jesteśmy w stanie zagwarantować jakości i ciągłości przekazu przez cały czas trwania transmisji. To znaczy, że obraz może być mniej ostry, a w czasie transmisji mogą wystąpić niewielkie zakłócenia. Jakość odbieranej transmisji zależy także od szybkości łącza uczestnika transmisji.

Uczestnicy wykładów internetowych muszą posiadać:
1) komputer z dostępem do internetu oraz słuchawki i mikrofon,
2) zainstalowany darmowy program Mumble,
3) konto e-mail do korespondencji.

Informacje: pod numerami 0-600-218-488/588,
e-mail info (at) polskaastrologia.pp