Skip to main content
Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne
zaprasza 11.05.2018 o g. 18.00
na wykład Miłosławy Krogulskiej

„Aspekty w praktyce”

w ramach bezpłatnego kursu astrologii

Zapraszamy na bezpłatny i otwarty dla wszystkich kurs astrologii prowadzony przez Miłosławę Krogulską w ramach działalności Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego.

Aspekty planet w praktyce: od koniunkcji do opozycji. Podczas zajęć przyjrzymy się działaniu dużych aspektów w praktyce, poznamy kluczowe prawa rządzące dużymi aspektami, odróżnimy aspekty wspierające od trudniejszych. Omówimy także ich działanie w przypadku par poszczególnych planet.

 
Miłosława Krogulska jest astrologiem, dziennikarką oraz nauczycielem astrologii i tarota. Należy do Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego i brytyjskiego The Astrology Association of Great Britain. Razem z Izabelą Podlaską prowadzi strony www.Astroportal.pl oraz www.Czary.pl, a także jest współwydawcą kwartalników: „Astrologia Profesjonalna” oraz „Tarocista”. Mieszka w Warszawie.
 
Miejsce: Central Tower, Warszawa, Al. Jerozolimskie 81, sala nr 3, XV piętro ( w sąsiedztwie Dworca Centralnego)
 
Warunki uczestnictwa: kurs „Astrologia od podstaw” jest bezpłatny dla członków i dla osób niezrzeszonych, serdecznie zapraszamy!
 
!!!Transmisja wykładów przez Internet!!!!
Aby uczestniczyć w wykładzie przez internet, trzeba:
1) wysłać do nas zgłoszenie na adres: iza.podlaska (małpka) gmail.com
2) w dniu wykładu dostaniesz od nas maila z linkiem i hasłem do strony, gdzie odbywać się będzie transmisja. Musisz kliknąć w link, wpisać hasło i dołączyć do wykładu.
 
UWAGA!
Ponieważ wydarzenie jest transmitowane na żywo z wykorzystaniem publicznych sieci, nie jesteśmy w stanie zagwarantować jakości i ciągłości przekazu przez cały czas trwania transmisji. To znaczy, że obraz może być mniej ostry, a w czasie transmisji mogą wystąpić niewielkie zakłócenia. Jakość odbieranej transmisji zależy także od szybkości łącza uczestnika transmisji.
 
Uczestnicy wykładów internetowych muszą posiadać:
1) komputer z dostępem do internetu oraz słuchawki i mikrofon,
2) zainstalowany darmowy program Mumble,
3) konto e-mail do korespondencji.
 
Informacje: pod numerami 0-600-218-488/588, e-mail info (at) polskaastrologia.pl
 
Organizator: Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne
 
Serdecznie zapraszamy!