Skip to main content

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne
zaprasza w piątek 12 lutego 2016 roku
o godzinie 19.15 do 21.00

na wykład Anny Sztandery

„Astrologia chińska i europejska – podobieństwa i różnice”

 

Na czym opiera się astrologia chińska i jakie są jej najważniejsze elementy opowie specjalistka Feng Shui i chińskiej metafizyki Anna Sztandera. Dowiemy się też, jakie są podobieństwa i różnice między astrologią chińską i europejską. Poznamy zasady tworzenia prognozy na podstawie horoskopu chińskiego.

Anna Sztandera – absolwentka Orientalistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Kiedyś wyczynowy sportowiec, przez kilka lat stewardessaw PLL „LOT”, a w latach 90. specjalista do spraw marketingu w międzynarodowych koncernach (Unilever, United Biscuits, Diageo). Chińską metafizykę (do której między innymi należą: Feng Shui, Xuan Kong, Bazi i Mian Xiang) studiuje i praktykuje od 1997 roku. Od 2001 roku zajmuje się Feng Shui zawodowo, prowadząc firmę Dom Feng Shui, która od lipca 2006 roku zmieniła nazwę na Master Consulting. Ukończyła wszystkie dostępne obecnie kursy w wiodącej w tej dziedzinie szkole na świecie – Mastery Academy of Chinese Metaphysics™ w Malezji. Jest licencjonowaną instruktorką i przedstawicielką tej szkoły w Polsce. Systematycznie pogłębia swoją wiedzę pod okiem światowej sławy nauczyciela, założyciela wspomnianej szkoły, Mistrza Joey Yapa. http://www.masterconsulting.pl/pl

Miejsce: Central Tower, Warszawa 02-001, Al. Jerozolimskie 81, sala 1, XIV piętro

Warunki uczestnictwa: dla członków PSA: 5 zł, dla osób niezrzeszonych: 15 zł.
Osoby niezrzeszone w cenę w wstępu mają wliczone tymczasowe jednodniowe członkostwo Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego, płatne przed wykładem lub przelewem na konto:
Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne
02-123 Warszawa, ul. Korotyńskiego 26/61
Bank Zachodni WBK S.A.
20 1090 1870 0000 0001 1067 8306

!!!Transmisja wykładów przez internet!!!!
Aby uczestniczyć w wykładzie przez internet, trzeba wysłać do nas zgłoszenie na adres: iza.podlaska (małpka) gmail.com i i po otrzymaniu od nas maila z hasłem i loginem zainstalować darmowy program Mumble. Instrukcja instalacji i obsługi Mumble znajdziesz na www.szkolaastrologii.pl/moodle

Przed zajęciami zrób przelew z dopiskiem „warsztat… i data warsztatu” i wpłacić sumę za wykład na powyższej podane konto.

UWAGA!
Ponieważ wydarzenie jest transmitowane na żywo z wykorzystaniem publicznych sieci, nie jesteśmy w stanie zagwarantować jakości i ciągłości przekazu przez cały czas trwania transmisji. To znaczy, że obraz może być mniej ostry, a w czasie transmisji mogą wystąpić niewielkie zakłócenia. Jakość odbieranej transmisji zależy także od szybkości łącza uczestnika transmisji.

Uczestnicy wykładów internetowych muszą posiadać:
1) komputer z dostępem do internetu oraz słuchawki i mikrofon,
2) zainstalowany darmowy program Mumble,
3) konto e-mail do korespondencji.

 

Informacje: pod numerami 0-600-218-488/588, Skype: Stowarzyszenieastrologiczne,
e-mail info (at) polskaastrologia.pl