Skip to main content

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne
zaprasza w piątek 18 marca 2016 roku
o godzinie 19.15 do 21.00

na wykład Katarzyny Południak

„Astrologia harmoniczna”

 

Na wykładzie zostaną przedstawione założenia i reguły astrologii harmonicznej. Astrologia harmoniczna nie składa się z jednego horoskopu, lecz z kilku horoskopów harmonicznych. Każda kolejna warstwa mówi coś innego, ale dopiero analiza wszystkich warstw daje pełny obraz. Każdy kolejny horoskop harmoniczny uzyskuje się, dzieląc cały zodiak na 2, 3, 4, 5 itd. Jest tyle harmonicznych, ile jest liczb, na szczęście tylko niektóre są potrzebne, aby dać pełny wgląd w horoskop i uzyskać odpowiedzi na zadane pytania. Każda kolejna harmoniczna, mówi coś innego: opisuje środowisko, relacje z najbliższymi, zdrowie, uczucia, pokazuje słabe i silne strony oraz określa potencjał.

Katarzyna Południak – astrolog i tarocistka, z wykształcenia psychoterapeuta. Uczennica Jana Sara Skąpskiego. Współpracowała z wieloma wydawnictwami i pismami, m. in. z „Gwiazdy mówią”, „Wróżką”, „Claudią”. Przez rok prowadziła w „Radiu Dla Ciebie” codzienny blok astrologiczny, w którym prezentowane były horoskopy jej autorstwa. Trzy lata pracowała w Polsacie jako specjalista ds. astrologicznych, sporządzała i interpretowała horoskopy gości programu „Nie tylko dla Dam” oraz konstruowała i prezentowała cotygodniowe prognozy astrologiczne dla poszczególnych znaków zodiaku. Pracowała jako doradca w programach EZO TV. Współpracowała również z portalami internetowymi: ONET i WP. Obecnie na stałe współpracuje z miesięcznikiem „Uroda” oraz tygodnikiem „Gazeta Nowodworska”, do których pisze prognozy astrologiczne. Od 1994 roku udziela indywidualnego poradnictwa astrologicznego. http://www.kasiapoludniak.pl/

Miejsce: Central Tower, Warszawa 02-001, Al. Jerozolimskie 81, sala 1, XIV piętro

Warunki uczestnictwa: dla członków PSA: 5 zł, dla osób niezrzeszonych: 15 zł.
Osoby niezrzeszone w cenę w wstępu mają wliczone tymczasowe jednodniowe członkostwo Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego, płatne przed wykładem lub przelewem na konto:
Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne
02-123 Warszawa, ul. Korotyńskiego 26/61
Bank Zachodni WBK S.A.
20 1090 1870 0000 0001 1067 8306

!!!Transmisja wykładów przez internet!!!!
Aby uczestniczyć w wykładzie przez internet, trzeba wysłać do nas zgłoszenie na adres: iza.podlaska (małpka) gmail.com i i po otrzymaniu od nas maila z hasłem i loginem zainstalować darmowy program Mumble. Instrukcja instalacji i obsługi Mumble znajdziesz na www.szkolaastrologii.pl/moodle

Przed zajęciami zrób przelew z dopiskiem „warsztat… i data warsztatu” i wpłacić sumę za wykład na powyższej podane konto.

UWAGA!
Ponieważ wydarzenie jest transmitowane na żywo z wykorzystaniem publicznych sieci, nie jesteśmy w stanie zagwarantować jakości i ciągłości przekazu przez cały czas trwania transmisji. To znaczy, że obraz może być mniej ostry, a w czasie transmisji mogą wystąpić niewielkie zakłócenia. Jakość odbieranej transmisji zależy także od szybkości łącza uczestnika transmisji.

Uczestnicy wykładów internetowych muszą posiadać:
1) komputer z dostępem do internetu oraz słuchawki i mikrofon,
2) zainstalowany darmowy program Mumble,
3) konto e-mail do korespondencji.

Informacje: pod numerami 0-600-218-488/588, Skype: Stowarzyszenieastrologiczne,
e-mail info (at) polskaastrologia.pl