Skip to main content
Stowarzyszenie Astrologów w Polsce
zaprasza we wtorek
2.02.2021
g. 19.00-20.30
na wykład Piotra Gibaszewskiego
„Polska i świat w 2021 – prognoza”

Piotr Gibaszewski przedstawi 2021 rok w świetle astrologii. Na co uważać, kto zyska, jakie będą trendy ekonomiczne, polityczne i społeczne?

Piotr Gibaszewski astrologią i tarotem zajmuje się od roku 1990. Ukończył łódzkie Studium Psychotroniki Chiron. Jest absolwentem wydziału filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego – kierunek religioznawstwo. Kierunkiem jego badań naukowych jest współczesna apokaliptyka, jej przejawianie się w kulturze, mediach i religii. Prowadzi w Warszawie „Poradnię Ezoteryczną Solarius”. Wykładowca, doradca, astrocoach. Autor felietonów w tygodniku „Gwiazdy mówią”. Autor corocznej prognozy dla Polski i świata. Strony internetowe: www.solarius.pl oraz www.ezoter.pl
Aby uczestniczyć w wykładzie przez, trzeba:
1) wysłać do nas zgłoszenie na adres: iza.podlaska@gmail.com
2) w dniu wykładu dostaniesz od nas maila z linkiem do strony, gdzie odbywać się będzie transmisja. Musisz kliknąć w link, wpisać swoje imię i nazwisko i dołączyć do wykładu.
Ponieważ wydarzenie jest transmitowane na żywo z wykorzystaniem publicznych sieci, nie jesteśmy w stanie zagwarantować jakości i ciągłości przekazu przez cały czas trwania transmisji. To znaczy, że obraz może być mniej ostry, a w czasie transmisji mogą wystąpić niewielkie zakłócenia. Jakość odbieranej transmisji zależy także od szybkości łącza uczestnika transmisji.
Uczestnicy korzystający z transmisji
internetowej muszą posiadać:
1) telefon/tablet/komputer z dostępem do Internetu oraz słuchawki i mikrofon,
2) konto e-mail do korespondencji.
Informacje: pod numerami 0-600-218-488/588, e-mail: iza.podlaska@gmail.com