Skip to main content

Stowarzyszenie Astrologów w Polsce zaprasza

2.10.2020 g. 19.00-20.30
na wykład Cypriana Graczyka

„Jak podnieść samoocenę i poczucie bezpieczeństwa. Praktyczne wykorzystanie astrologii do samorozwoju.”
WYKŁAD ONLINE
Miejsce: internet (wyślij zgłoszenie na iza.podlaska@gmail.com)

Spędzamy całe życie szukając miłości i bezpieczeństwa. Szukamy ich w pracy, w relacjach z przyjaciółmi, w romansach, szukamy poświęcając życie dla aprobaty rodziców… Każdy moment, w którym się martwimy, każdy w którym nasze emocje pozbawione są balansu lub gdy są wygłuszone wskazuje na brak poczucia bezpieczeństwa (Księżyc). A każdy moment, kiedy chcemy udowodnić swoją wartość lub świadomie (bądź nie) nasza samoocena idzie w dół wskazuje na problem z miłością do siebie samego (Wenus). Bez stabilnego poczucia bezpieczeństwa i własnej wartości nasze życie nie może się ułożyć, nasze związki nie mogą być szczęśliwe.

W tym wykładzie opowiem w jaki sposób każdy z nas może odczytać swój własny kosmogram pod kątem odnalezienia wzoru, formuły do naszego subiektywnego poczucia bezpieczeństwa oraz naszego poczucia własnej wartości (miłości do siebie samego). Omówię pozycję Księżyca i Wenus w znakach zodiaku, ich władztwo domowe oraz pozycję w domach, dając praktyczną formułę z jaką powinniśmy postępować, aby odnaleźć miłość i bezpieczeństwo. Kiedy znajdziemy je w sobie, przyjdzie spotęgowane z zewnątrz.

CYPRIAN GRACZYK: Astrologią zajmuję się od 2005 roku, pierw indywidualnie i amatorsko, następnie rozwijając się poprzez szereg kursów, szkoleń i warsztatów a ostatecznie łącząc astrologię z wiedzą dot. praw wszechświata, prawa przyciągania oraz coachingową zająłem się nią profesjonalnie. Wykorzystuję astrologię do rozwoju osobistego. Astrologię postrzegam jako najlepsze narzędzie do zrozumienia siebie i naszej jedności ze Wszystkim, co jest. Wierzę, że wszyscy jesteśmy zindywidualizowanymi częściami Jednego Źródła, wielowymiarowymi istotami doświadczającymi życia w ludzkiej formie. Astrologia natalna (interpretacja horoskopu urodzeniowego) to dziedzina astrologii, która koncentruje się na indywidualnym ludzkim doświadczeniu, jest mapą do swojej autentycznej, najwyższej samo-ekspresji. Choć droga na mapie wydaje się łatwa – to w praktyce jest nieco bardziej skomplikowana. Podobnie astrologia łatwo wskaże Ci jak masz się “ogarnąć”, ale wiele zależy od Twojej wolnej woli i tendencji do opierania się właściwym rozwiązaniom. Koniec końców, wolna wola jest w każdym z nas.

Dzięki Astrologii zacząłem rozpoznawać swoje podstawowe wartości, odkrywać swoje umiejętności, rozumieć głębię stojącą za decyzjami, które podejmuję na co dzień. Astrologia pozwoliła mi wyleczyć niezdrowe programy z dzieciństwa i pokazała mi jak wyrażać swoje autentyczne “Ja” bez skrępowania. Dzięki astrologii wyszedłem ze “współzależności”, zespołu stresu pourazowego oraz przemocy narcystycznej. Astrologia pomogła mi porzucić słabą, bezwartościową, współzależną, niepewną osobowość ofiary i obudzić odwagę, śmiałość i żądzę przygód, które kryły się za iluzoryczną strefą komfortu.

Pomagając sobie stanąć na dwóch nogach, pokonując wewnętrzne (i zewnętrzne) cienie i zwiększając samoświadomość, znalazłem pasję, pomagając innym odkryć ich głębszy potencjał, ich Autentyczne “Ja”, ich cel. Uwielbiam uprawiać astrologię i czerpię przyjemność, gdy widzę, że przyniosłem innym ludziom niezbędne realizacje, które pomagają im pokonać ich wewnętrzne ograniczenia i być szczęśliwyszm.