Skip to main content

Stowarzyszenie Astrologów w Polsce
zaprasza 21.09.2018 o g. 18.00
na wykład Miłosławy Krogulskiej

„Węzły księżycowe”

w ramach bezpłatnego kursu astrologii

Zapraszamy na bezpłatny i otwarty dla wszystkich kurs astrologii prowadzony przez Miłosławę Krogulską w ramach działalności Stowarzyszenia Astrologów w Polsce.

Miłosława Krogulska jest astrologiem, dziennikarką oraz nauczycielem astrologii i tarota. Należy do Stowarzyszenia Astrologów w Polsce i brytyjskiego The Astrology Association of Great Britain. Razem z Izabelą Podlaską prowadzi strony www.Astroportal.pl oraz www.Czary.pl, a także jest współwydawcą kwartalników: „Astrologia Profesjonalna” oraz „Tarocista”. Mieszka w Warszawie.

Miejsce: Central Tower, Warszawa, Al. Jerozolimskie 81, sala nr 3, XV piętro ( w sąsiedztwie Dworca Centralnego)

Warunki uczestnictwa: kurs „Astrologia od podstaw” jest bezpłatny dla członków i dla osób niezrzeszonych, serdecznie zapraszamy!

!!!Transmisja wykładów przez Internet!!!!
Aby uczestniczyć w wykładzie przez internet, trzeba:
1) wysłać do nas zgłoszenie na adres: iza.podlaska (małpka) gmail.com
2) w dniu wykładu dostaniesz od nas maila z linkiem do strony, gdzie odbywać się będzie transmisja. Musisz kliknąć w link, wpisać swoje imię i nazwisko i dołączyć do wykładu.

UWAGA!
Ponieważ wydarzenie jest transmitowane na żywo z wykorzystaniem publicznych sieci, nie jesteśmy w stanie zagwarantować jakości i ciągłości przekazu przez cały czas trwania transmisji. To znaczy, że obraz może być mniej ostry, a w czasie transmisji mogą wystąpić niewielkie zakłócenia. Jakość odbieranej transmisji zależy także od szybkości łącza uczestnika transmisji.

Uczestnicy wykładów internetowych muszą posiadać:
1) komputer z dostępem do internetu oraz słuchawki i mikrofon,
2) konto e-mail do korespondencji.

Informacje: pod numerami 0-600-218-488/588, e-mail info (at) polskaastrologia.pl

Organizator: Stowarzyszenie Astrologów w Polsce

Serdecznie zapraszamy!