Skip to main content

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne
zaprasza w piątek 22.09.2017
w godzinach 19.30 – 21.00

Central Tower, Al. Jerozolimskie 81 Warszawa, 14 piętro, sala nr 1

na wykład Izabeli Dajwłowskiej- Przewłockiej

„Chirologia i astrologia”

Co ma wspólnego chirologia z astrologią? Wbrew pozorom połączeń między tymi dwiema dziedzinami ezoteryki jest wiele. Symbolika planet splata się z wiedzą o liniach i częściach ludzkiej dłoni. Znana chirolog i tarocistka Izabela Dajwłowska-Przewłocka przedstawi nam najważniejsze połączenia chirologii z astrologią i w praktyce pokaże, jak wykorzystywać wiedzę astrologiczną do czytania z dłoni.

Izabela Dajwłowska- Przewłocka od wielu lat zajmuje się chirologią (czytaniem z dłoni), tarotem, astrologią i numerologią w Warszawie i nie tylko. Prowadziła liczne programy telewizyjne oraz przygotowuje artykuły merytoryczne w prasie ezoterycznej. Prowadzi swój gabinet w Warszawie Alchemia Duszy i Ciała www.alchemiaduszy.com

 

Miejsce: Al. Jerozolimskie 81, 02-001 Warszawa, sala 1, XIV piętro, budynek Central Tower (w okolicy Dworca Centralnego)

Warunki uczestnictwa: dla członków PSA: 5 zł, dla osób niezrzeszonych: 15 zł, (osoby niezrzeszone w cenę w wstępu mają wliczone tymczasowe jednodniowe członkostwo Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego), płatne przed wykładem lub przelewem na konto:
Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne
02-123 Warszawa, ul. Korotyńskiego 26/61
Bank Zachodni WBK S.A.
20 1090 1870 0000 0001 1067 8306

!!!Transmisja wykładów przez internet!!!!
Aby uczestniczyć w wykładzie przez internet, trzeba wysłać do nas zgłoszenie na adres: iza.podlaska (małpka) gmail.com i i po otrzymaniu od nas maila z hasłem i loginem zainstalować darmowy program Mumble. Instrukcja instalacji i obsługi Mumble znajdziesz na www.szkolaastrologii.pl/moodle
Przed zajęciami zrób przelew z dopiskiem „nazwa i data wykładu” i wpłacić sumę za wykład na powyższej podane konto.

UWAGA!
Ponieważ wydarzenie jest transmitowane na żywo z wykorzystaniem publicznych sieci, nie jesteśmy w stanie zagwarantować jakości i ciągłości przekazu przez cały czas trwania transmisji. To znaczy, że obraz może być mniej ostry, a w czasie transmisji mogą wystąpić niewielkie zakłócenia. Jakość odbieranej transmisji zależy także od szybkości łącza uczestnika transmisji.

Uczestnicy wykładów internetowych muszą posiadać:
1) komputer z dostępem do internetu oraz słuchawki i mikrofon,
2) zainstalowany darmowy program Mumble,
3) konto e-mail do korespondencji.

Informacje: pod numerami 0-600-218-488/588, e-mail: iza.podlaska (at) gmail.com