Skip to main content

Stowarzyszenie Astrologów w Polsce
zaprasza w sobotę 22.09.2018
w godzinach 10.00 – 18.00

na warsztat Marcina Lechny
„Astrologia od początku: tajniki interpretacji horoskopu”

Central Tower Al. Jerozolimskie 81, 02-001 Warszawa
sala 3 na XV piętrze

Warsztat interpretacji horoskopu urodzeniowego dla początkujących i zaawansowanych czyli jak w jeden dzień nauczyć się skutecznie astrologii i zacząć korzystać z tranzytów.

Bonus dla uczestników:
Losowanie przed zajęciami 8 osób, których przykłady będą omawiane podczas warsztatów. Tylko dla odważnych!!!! (wymagane pewne godziny urodzenia)

Marcin Lechna – polski astrolog, trener NLP oraz mental coach sports. Właścicel firmy szkoleniowej Labrum Partners sp.j. Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Współautor jednego z nielicznych badań nad astrologią przeprowadzonego na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego – „Próba diagnozowania typów umysłu Junga-Nosala metodami astrologii humanistycznej: teoria i praktyka”. W latach 2004 -2007 wykładowca astrologii w Łódzkiej Szkole Liderów. Od 2006 organizator szkół astrologicznych a także treningów rozwoju osobistego w autorskim systemie Labrum System. Strona: www.astrosystem.eu

Miejsce: Al. Jerozolimskie 81, 02-001 Warszawa, sala 3, XV piętro, budynek Central Tower (w okolicy Dworca Centralnego)

Warunki uczestnictwa: dla członków 99 zł, dla osób niezrzeszonych 120 zł
(osoby niezrzeszone w cenę w wstępu mają wliczone tymczasowe jednodniowe członkostwo Stowarzyszenia Astrologów w Polsce), płatne przed warsztatem lub przelewem na konto:
Stowarzyszenie Astrologów w Polsce
02-123 Warszawa, ul. Korotyńskiego 26/61
mBank
38 1140 2004 0000 3802 7783 5805

!!!Transmisja warsztatu przez internet!!!!
Aby uczestniczyć w wykładzie przez internet, trzeba:
1) wysłać do nas zgłoszenie na adres: iza.podlaska@gmail.com
2) w dniu wykładu dostaniesz od nas maila z linkiem do strony, gdzie odbywać się będzie transmisja. Musisz kliknąć w link, wpisać swoje imię i nazwisko i dołączyć do wykładu.

Przed zajęciami zrób przelew z dopiskiem „Warsztat Marcina Lechny 22.09.2018” i wpłacić sumę za wykład na powyżej podane konto.

Ponieważ wydarzenie jest transmitowane na żywo z wykorzystaniem publicznych sieci, nie jesteśmy w stanie zagwarantować jakości i ciągłości przekazu przez cały czas trwania transmisji. To znaczy, że obraz może być mniej ostry, a w czasie transmisji mogą wystąpić niewielkie zakłócenia. Jakość odbieranej transmisji zależy także od szybkości łącza uczestnika transmisji.

Uczestnicy korzystający z transmisji internetowej muszą posiadać:
1) komputer z dostępem do internetu oraz słuchawki i mikrofon,
2) konto e-mail do korespondencji.

Informacje: pod numerami 0-600-218-488/588, e-mail: iza.podlaska@gmail.com