Skip to main content

IX Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego
24-27.03.2017, Warszawa
„Astrologia jako uniwersalny język opisu świata”

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne
zaprasza w piątek 24.03.2017 o g. 17.30 – 21.00
Central Tower, Al. Jerozolimskie 81, sala nr 1, XIV piętro

na warsztat Roda Changa
„Sekrety konfiguracji planetarnych”
(Aspect patterns made easy)

Warsztat w języku angielskim tłumaczony na język polski.

Półkrzyż, wielki krzyż, latawiec, palec boży – te magiczne słowa przyciągają uwagę astrologów. Jednak ich interpretacja stanowi nie lada wyzwanie dla początkujących. Większość astrologów wie, że zarówno półkrzyż, jak i wielki krzyż zapowiadają stres i życiowe wyzwania. Ale wpływ aspektów jest o wiele bardziej skomplikowany. Podczas warsztatu Rod pokaże proste metody, za pomocą których z łatwością rozszyfrujesz skomplikowane relacje planet w konfiguracjach planetarnych i odczytasz, jaki mają na ciebie wpływ.

T-square, Grand Cross, Kite, Finger of God (Yod), these magical names draw our attention, as astrologers, but how to interpret them becomes a challenging task for beginners. Most astrologers understand that both T-square and Grand Cross bring challenges and stress but how aspect patterns influence us is more complex. In this workshop, Rod will share his simple and easy method to break down the complicated aspect pattern and weave it together again to understand how it influences us.

Rod Chang astrologRod Chang zgłębiał tajniki astrologii przez ponad dwadzieścia lat. Uczył się zarówno samodzielnie, jak i w the London School of Astrology oraz na the Faculty of Astrological Studies. Jego ulubionymi dziedzinami są astrologia mundalna i astrologia humanistyczna. Jest autorem licznych książek na temat astrologii w języku chińskim, przez ponad dziesięć lat nauczał też astrologii po mandaryńsku. Jest współzałożycielem (razem z Jupiter Lai) Akademii Astrologii, w której promują zachodnią astrologię wśród chińskich słuchaczy.

Rod Chang has studied astrology for over twenty years, both through self-study and through the LSA and the Faculty of Astrological Studies. His favourite aspects are mundane astrology and a humanistic approach to astrology. He has written a number of books on astrology in Chinese and has taught it in Mandarin for around ten years. He is co-founder of the Academy of Astrology with Jupiter Lai, which aims to promote Western Astrology to Chinese speakers.

Cena: 50 zł dla członków, 75 zł dla niezrzeszonych

Informacja i rezerwacja miejsc:
u Izabeli Podlaskiej (0-600-218-488) i Miłosławy Krogulskiej (0-600-218-588), e-mail: iza.podlaska@gmail.com

!!!Transmisja warsztatu przez internet!!!!
Aby uczestniczyć w warsztacie przez internet, trzeba wysłać do nas zgłoszenie na adres: iza.podlaska (małpka) gmail.com i i po otrzymaniu od nas maila z hasłem i loginem zainstalować darmowy program Mumble. Instrukcja instalacji i obsługi Mumble znajdziesz na www.szkolaastrologii.pl/moodle

Przed zajęciami zrób opłatę za warsztat (50 zł dla członków, 75 zł dla niezrzeszonych) z dopiskiem „warsztat Roda Changa” na konto:
Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne
02-123 Warszawa, ul. Korotyńskiego 26/61
Bank Zachodni WBK S.A.
20 1090 1870 0000 0001 1067 8306

UWAGA!
Ponieważ wydarzenie jest transmitowane na żywo z wykorzystaniem publicznych sieci, nie jesteśmy w stanie zagwarantować jakości i ciągłości przekazu przez cały czas trwania transmisji. To znaczy, że obraz może być mniej ostry, a w czasie transmisji mogą wystąpić niewielkie zakłócenia. Jakość odbieranej transmisji zależy także od szybkości łącza uczestnika transmisji.

Uczestnicy wykładów internetowych muszą posiadać:
1) komputer z dostępem do internetu oraz słuchawki i mikrofon,
2) zainstalowany darmowy program Mumble,
3) konto e-mail do korespondencji.

Informacje: pod numerami 0-600-218-488/588, Skype: Stowarzyszenieastrologiczne,
e-mail info (at) polskaastrologia.pl

Szczegółowe informacje na stronie: www.polskaastrologia.pl