Skip to main content

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne
zaprasza na wykład Marii Moonset

„Astrologiczny Teatr Wewnętrznych Postaci. Rozwojowe podejście do astrologii.”
piątek 24.04.2015 g. 19:15-21:00

Roman_masks450

Horoskop urodzeniowy pokazuje osobowość jako teatr, w którym aktorzy-planety przejawiają często sprzeczne potrzeby i dążenia. My jako reżyserzy tego widowiska mamy tendencję do preferowania jednych aktorów kosztem innych. Celem rozwoju osobistego jest uświadomienie sobie i zaakceptowanie całej swojej złożoności i zintegrowanie wewnętrznych konfliktów. Astrologia daje wspaniałe narzędzia do tej pracy i na znalezienie rozwiązań, które pozwolą na przekucie wewnętrznych konfliktów w potencjały.

Maria Moonset – astrolożka, tarocistka, psycholożka. Astrologią i tarotem zajmuje się od 1999 roku. W swoim podejściu, które nazwała Astrologią Pełni, łączy narzędzia astrologiczne ze świadomością psychologiczną. Prowadzi cykl zajęć Astrologiczne Opowieści, oparty na koncepcji Teatru Wewnętrznych Postaci. Popularyzuje astrologię i wiedzę o znaczeniu cyklu księżyca na blogu moonsetstory.blogspot.com. Inicjatorka Medytacji Księżycowych, które łączą ludzi z całej Polski w czasie pełni i nowiów.

Miejsce: Warszawa, Al. Jerozolimskie 44, sala nr 4, III piętro (budynek tuż za Rotundą)

Warunki uczestnictwa: dla członków PSA: 5 zł, dla osób niezrzeszonych: 15 zł.
Osoby niezrzeszone w cenę w wstępu mają wliczone tymczasowe jednodniowe członkostwo Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego, płatne przed wykładem lub przelewem na konto:
Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne
02-123 Warszawa, ul. Korotyńskiego 26/61
Bank Zachodni WBK S.A.
20 1090 1870 0000 0001 1067 8306

Uczestnictwo przez internet:
Aby uczestniczyć w wykładach przez internet, wystarczy wysłać zaproszenie do naszego profilu na Skypie „Stowarzyszenieastrologiczne” z dopiskiem tytułu wykładu. Ilość miejsc ograniczona. Za uczestnictwo w wykładzie trzeba zapłacić wcześniej przelewem na wyżej wymienione konto stowarzyszenia. Prosimy być na Skype’ie 10 minut przed rozpoczęciem wykładu i zaczekać, aż my zadzwonimy.

Informacje: pod numerami 0-600-218-488/588, Skype: Stowarzyszenieastrologiczne,
e-mail info (at) polskaastrologia.pl.

Organizator: Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne www.polskaastrologia.pl

Serdecznie zapraszamy!