Skip to main content

XV Konferencja Astrologiczna online 24-26.03.2023
„Harmonia Nieba i Ziemi: Astrologia – Ekologia – Kosmos”

 

WSTĘP BEZPŁATNY, LINK DO KONFERENCJI https://stowarzyszenieastrologow.clickmeeting.com/xv-konferencja-astrologiczna2023

SOBOTA 25.03.2023

12.00 – 13.00
Izabela Kiełbowska
Matka Ziemia i Niebo – zodiakalny ekosystem potrzeb i wartości
W geocentrycznym horoskopie możemy postawić w środku siebie na wstrzymanej, obrotowej Ziemi i popatrzeć wokół. Użyjmy wyobraźni – otacza nas niebo a ciała niebieskie krążą, przesuwają się przed naszymi oczyma, poruszając się po swoich własnych wytyczonych ścieżkach. Chcemy to wszystko uchwycić na raz. Jak to zrobić? Próbujemy złapać. W cudowny sposób przenosimy wszystko tak, że ląduje na płaszczyźnie, niczym na tacy czy może – okrągłym talerzyku. Potem kroimy nasze niebo na kawałeczki, jak wieloskładnikową dwunastoczęściową pizzę i patrzymy. Cóż smakowitego my tu mamy? Napotykamy cząstki bardziej słodkie, nieco gorzkie, dość łagodne, ostre… Niektóre sprawiają, że rozpływamy się w błogości, a inne wolelibyśmy pominąć – czujemy niesmak czy nawet – odrazę. Skorpion – fuj! Oj, jaki Rak przewrażliwiony! Strzelec – czy to nie przesada? Koziorożec – za zimne i twarde jakieś. Ale Waga… jaki balans! Panna – perfekcyjne! Lubimy i nie lubimy – wszystkie kawałki są tutaj przed nami i tworzą różnorodną dopasowaną całość. I każdy kawałek ma dla kogoś wartość i komuś jest potrzebny. Co dla kogo i dlaczego?

Izabela Kiełbowska jest astrolożką i tarocistką, członkiem Stowarzyszenia Astrologów w Polsce oraz Polskiego Towarzystwa Astrologicznego, do którego władz należała od grudnia 2016 do września 2022 (organu Komisji Rewizyjnej). Brała udział w tworzeniu publikacji X Tomu Biblioteki PTA Interpretacja Gwiazd Stałych Johna Frawley’a, a podczas XIV Konferencji SAwP prowadziła wykład Świat wyłaniający się z chaosu – sztuka interpretacji astrologicznej z wykorzystaniem intuicyjnego prowadzenia. Ukończyła trzy poziomy Szkoły Astrologii PTA, obejmującej swoim zakresem tematycznym astrologię tradycyjną i współczesną oraz uczestniczyła w licznych wykładach, warsztatach i lekcjach, prowadzonych zarówno w obrębie wspomnianych stowarzyszeń, jak i poza nimi. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności, czerpiąc ze źródeł dostępnych w języku polskim i angielskim oraz mądrości zaprzyjaźnionych doświadczonych praktyków. Astrologia jest jej wieloletnią pasją, której poświęca czas i myśli każdego dnia. Przygląda się światu z astrologicznej perspektywy. Ze szczególną uwagą obserwuje ruch Księżyca i powiązane z nim ludzkie nastroje. Prowadzi fanpage – Izabela Kiełbowska – astrolożka i tarocistka oraz kanał na youtube – TAROT DROGI ROZWOJU – Izabela Kiełbowska.
https://www.facebook.com/izabela.kielbowska.astrolozka.i.tarocistka
https://www.youtube.com/channel/UCSGouS0RTdZ67JAmzTX-Ncg

Informacje:
Dostęp do nagrań wykładów po konferencji – dla członków stowarzyszenia z opłaconą składką na 2023 rok. Przed konferencją można zapisać się do stowarzyszenia. Uwaga! Prosimy w opisie wpłaty składki rocznej podawać adres e-mail do kontaktu.

Konto do wpłaty składki 60 zł na 2023 rok:
Stowarzyszenie Astrologów w Polsce
02-123 Warszawa, ul. Korotyńskiego 26/61
mBank
66 1140 2004 0000 3302 7908 7137

Dane do przelewu zagranicznego:
Numer IBAN: PL 66 1140 2004 0000 3302 7908 7137
numer BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

Organizator: Stowarzyszenie Astrologów w Polsce
Informacje: tel. kom. + 48 600 218 488, e-mail: iza.podlaska@gmail.com