Skip to main content

IX Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego
24-27.03.2017, Warszawa
„Astrologia jako uniwersalny język opisu świata”

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne
zaprasza w niedzielę 26.03.2017 o g. 10.00 – 11.00

Millennium Plaza, Al. Jerozolimskie 123a, 02-017 Warszawa, XV piętro, sala nr 11

na wykład Izabeli Podlaskiej-Konkel

„Dialog planet w astrologii partnerskiej”

Izabela_Podlaska_Konkel astrologW co grają planety w horoskopie porównawczym? Na jakich poziomach oddziałują na siebie? Czy i jak się dogadują się i co naprawdę do siebie mówią? Czego chcą od siebie nawzajem? Przyjrzymy się najważniejszym relacjom planet w astrologii porównawczej w kontekście miłości, przywiązania, podstawowych potrzeb i ukrytych pragnień. Przekonamy się, kto i jak może się ze sobą dogadać, na jakim poziomie funkcjonuje np. Mars z Księżycem, Wenus z Saturnem, Jowisz ze Słońcem, jakie strategie przyjmują planety, aby przetrwać i dostać to, czego chcą. Celem wykładu będzie pokazanie, że planety w horoskopie porównawczym działają na wielu poziomach, tak samo jak relacja, którą tworzy dwoje ludzi. Przekonamy się, jak skutecznie w praktyce stosować informacje, które daje nam astrologia partnerska.

Izabela Podlaska-Konkel jest astrologiem od 1998 roku. Specjalizuje się w astrologii partnerskiej, horarnej i elekcyjnej. Prowadzi z Miłosławą Krogulską Warszawską Szkołę Astrologii oraz strony Astroportal.pl i Czary.pl. Współautorka „Podręcznika astrologii” (wyd. Albireo 2014). Redaktor naczelna kwartalnika „Astrologia Profesjonalna”, wydawca kwartalnika „Tarocista”, przedstawiciel Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego. Należy do: AAGB i NCGR. Mieszka w Warszawie. Prowadzi blog pod adresem www.izabelapodlaska.pl

UWAGA! Podczas konferencji soboty na niedzielę jest zmiana czasu z zimowego na letni. W niedzielę 26 marca 2017 rozpoczyna się czas letni. Przestawiamy zegarek o godzinę do przodu z godziny 02:00 na 03:00 i śpimy o godzinę krócej! Nie spóźnijcie się więc na wykłady w niedzielę!

Więcej o konferencji i warunkach udziału w wykładach znajdziesz na stronie:
Plan IX Konferencji