Skip to main content

IX Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego
24-27.03.2017, Warszawa
„Astrologia jako uniwersalny język opisu świata”

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne
zaprasza w niedzielę 26.03.2017 o g. 12.15 – 13.45

Millennium Plaza, Al. Jerozolimskie 123a, 02-017 Warszawa, XV piętro, sala nr 11

na wykład Johna Frawleya

„Na skróty: prognozowane za pomocą astrologii horarnej”
(The easy way: judgement with horary)

Wykład w języku angielskim tłumaczony na polski

Jeśli na większość pytań, jakie zadają nam klienci, udzielamy odpowiedzi za pomocą horoskopu urodzeniowego, robimy to nieporadnie, potrzebujemy więcej czasu i wymaga to więcej wysiłku niż kiedy użylibyśmy astrologii horarnej. W większości przypadków astrologia horarna jest o wiele lepszym narzędziem. Pozwala nam szybko i prosto dotrzeć do sedna. Podczas wykładu John pokaże, jak szybka, błyskotliwa i wyjątkowo precyzyjna może być prognoza na podstawie horoskopu horarnego. Po co ciężko pracować, jeśli nie jest to konieczne?!

For most things clients ask about, looking at the birthchart is clumsy, demanding far more time and effort than is really needed. For almost all enquiries, horary is a much more efficient tool: quick, simple and getting straight to the point. In this accessible, interactive lecture, John shows how quick, how eloquent, and how extremely precise horary judgement can be. Why work harder than you need to?!

Frawley_John_150John Frawley jest nauczycielem i praktykiem astrologii od 1994 roku, ma klientów i uczniów na całym świecie. Jest autorem książek: Rzeczywista Astrologia (nagrodzona Nagrodą Spica jako Międzynarodowa Książka Roku), Podręcznik Astrologii Horarnej, The Real Astrology Applied i Sports Astrology. Aktualnie pracuje nad książką o astrologii urodzeniowej i nad zbiorem esejów na temat astrologicznych motywów, na których opiera się kultura zachodu. Jego strona: http://www.johnfrawley.com/

John Frawley has been a full-time teacher and practitioner of astrology since 1994, with clients and students around the world. He is author of The Real Astrology (Spica Award: International Book of the Year); The Real Astrology Applied; The Horary Textbook; and Sports Astrology. He is currently working on a book on natal astrology and a collection of essays on the astrological patterns underlying various pillars of western culture. His website is: http://www.johnfrawley.com/

UWAGA! Podczas konferencji soboty na niedzielę jest zmiana czasu z zimowego na letni. W niedzielę 26 marca 2017 rozpoczyna się czas letni. Przestawiamy zegarek o godzinę do przodu z godziny 02:00 na 03:00 i śpimy o godzinę krócej! Nie spóźnijcie się więc na wykłady w niedzielę!

Więcej o konferencji i warunkach udziału w wykładach znajdziesz na stronie:
Plan IX Konferencji