Skip to main content

IX Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego
24-27.03.2017, Warszawa
„Astrologia jako uniwersalny język opisu świata”

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne
zaprasza w niedzielę 26.03.2017 o g. 14.15 – 15.45

Millennium Plaza, Al. Jerozolimskie 123a, 02-017 Warszawa, XV piętro, sala nr 11

na wykład Lynn Koiner

Planety na początku i na końcu znaku
(Beginning and Ending Planets)

Wykład w języku angielskim tłumaczony na polski

Planety na początku znaku (od 0 do 6 stopnia znaku) w horoskopie mogą nie być w pełni zrealizowane w młodości i ich energia może nie być dobrze wykorzystywana, szczególnie w nowych sytuacjach lub na początku nowego cyklu. Planety w ostatnich stopniach znaku (od 24 do 29 stopnia) dają nam lekcję, jak odpuścić i nie trzymać się kurczowo tego, co one reprezentują w horoskopie. Planety te zyskują na ważności, kiedy działają na nie planety zewnętrzne. Teraz, kiedy Saturn i Uran zmierzają do kolejnego znaku, wywołają wydarzenia i rozpoczną nowe cykle w życiu każdego z nas. Planety na początku i końcu znaku mają specyficzne znaczenie w zależności od znaku, w jakim się znajdują. Kiedy działa na nie tranzyt, ich działanie też się zmienia.

A Beginning Planet is one that is the earliest by degree in the chart (0 to 5-6 degrees).  Beginning Planet shows where the individual is young in their experience of the energy of that Planet and, therefore, it is not always used well, especially when starting a new situation or new cycle. An Ending Planet is the one that is the latest by degree in the chart (24-29 degrees). With the Ending Planet, the individual must and does learn to let go of the tendency to hold onto the planet’s energy. These planets are significant when transited by the outer planets.  With Uranus and Saturn changing signs, these planets will trigger events and a shift in cycles.  These planets show how we begin and end major cycles in our lives. Beginning and Ending Planets bestow very specific qualities and attributes.  They have a specific interpretation, regardless of the sign. When these planets are “afflicted” by a transit, there is a very different interpretation for what will happen.

Lynn Koiner astrologerLynn Koiner pracuje jako profesjonalny astrolog od 1969 roku. W 2000 i 2003 roku otrzymała Nagrodę Simsa Poundsa Juniora nadawaną przez Amerykańską Federację Astrologów (the American Federation of Astrologers) za jej badania i wykłady z zakresu astrologii medycznej. Jest aktywnym członkiem The National Council for Geocosmic Research, jednej z największych i najważniejszych organizacji astrologicznych w USA, gdzie odpowiada za kontakty międzynarodowe. Jej strona http://www.lynnkoiner.com/

UWAGA! Podczas konferencji soboty na niedzielę jest zmiana czasu z zimowego na letni. W niedzielę 26 marca 2017 rozpoczyna się czas letni. Przestawiamy zegarek o godzinę do przodu z godziny 02:00 na 03:00 i śpimy o godzinę krócej! Nie spóźnijcie się więc na wykłady w niedzielę!

Więcej o konferencji i warunkach udziału w wykładach znajdziesz na stronie:
Plan IX Konferencji