Skip to main content

Zapraszamy we wtorek 26 września 2023 o g. 19.00 na internetowy wykład Ewy Krajewskiej o horoskopie Fridy Kahlo w kontekście jej twórczości i życia miłosnego.
LINK do bezpłatnego wykładu: https://stowarzyszenieastrologow.clickmeeting.com/horoskop-fridy-kahlo

 

Stowarzyszenie Astrologów w Polsce
zaprasza na wykład Ewy Krajewskiej
26.09.2023 g. 19.00 ONLINE

Koniunkcja Wenus z Plutonem – miłość i cierpienie w życiu i twórczości Fridy Kahlo

 

Życie i twórczość meksykańskiej malarki Fridy Kahlo to świetny przykład realizacji koniunkcji Wenus z Plutonem w horoskopie urodzeniowym. Jej malarstwo ukazuje wielkie cierpienie spowodowane obsesyjną miłością do męża (Diega Rivery) oraz bólem fizycznym z jakim Frida zmagała się niemal przez całe życie po wypadku autobusowym, jakiego doznała w młodości. To wydarzenie zmieniło jej życie. W trakcie rehabilitacji z nudów zaczęła malować, a sztuka stała się dla niej formą wyrażania uczuć. Podczas wykładu opowiem o niezwykle barwnym życiu Fridy Kahlo, tranzytach planet, progresjach i dyrekcjach, które kształtowały jej losy i o obrazach pełnych emocji, bólu i umiłowania życia za razem.

EWA KRAJEWSKA – podróżniczka, astrolog. Ukończyła Iberystykę na Uniwersytecie Warszawskim. Przez niemal 8 lat mieszkała w Meksyku, gdzie pracowała jako pilot wycieczek, jednocześnie rozwijając ezoteryczne zainteresowania (astrologia, tarot, runy, numerologia, astrologia aztecka). Na łamach „Czwartego Wymiaru” oraz „Poznaj Świat” opisywała piękno i tajemnice Ameryki Łacińskiej. Po powrocie do Polski poświęciła się astrologii. Nauki pobierała w Warszawskiej Szkole Astrologii i na wykładach Stowarzyszenia Astrologów w Polsce. Strona:
www.facebook.com/Astrolog.Ewa oraz www.astrologewa.blogspot.com