Skip to main content

X Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego
2-5.03.2018, Warszawa
„Uran w Byku: być czy mieć?”

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne
zaprasza w poniedziałek 5.03.2018 o g. 18.00 – 21.00

Central Tower (w okolicy Dworca Centralnego)
Al. Jerozolimskie 81, 02-001 Warszawa,
sala 1, XIV piętro

na warsztat Angeli Cornish

„Profekcyjny ascendent, władca roku i solariusze”

warsztat w języku angielskim tłumaczony na język polski

Solariusz jest horoskopem rocznym, który stawiamy na moment, kiedy Słońce wraca na swoją pozycję w horoskopie urodzeniowym. Dzieje się to zazwyczaj w twoje urodziny! Podczas warsztatu poznamy różne techniki interpretacji solariusza i przekonamy się, jak to ważne astrologiczne narzędzie może pokazać ci, czego możesz się spodziewać w nadchodzącym roku.

A solar return is an annual chart drawn for the moment the transiting Sun returns back to its original position in the natal chart, usually on your birthday! In this workshop, we will explore the techniques of interpreting the solar return chart and discover how this important forecasting tool can reveal the year ahead for you.

Angela Cornish od wielu lat uczy i pisze artykuły o astrologii. Specjalizuje się w astrologii klasycznej, w szczególności w technikach predykcyjnych i w astrologii horarnej. Mieszka w Arnold (Nottinghamshire) w Wielkiej Brytanii Astrological Society. Prowadzi kursy astrologii horarnej w the School of Traditional Astrology (Szkole Tradycyjnej Astrologii) założonej przez Deborhę Houlding. Można się z nią skontaktować przez e-mail: anjie@sta.co.uk

Informacja i rezerwacja miejsc:
u Izabeli Podlaskiej (0-600-218-488) i Miłosławy Krogulskiej (0-600-218-588), e-mail: info (at) polskaastrologia.pl

!!!Transmisja warsztatu przez internet!!!!
Aby uczestniczyć w warsztacie przez internet, trzeba wysłać do nas zgłoszenie na adres: iza.podlaska (małpka) gmail.com i i po otrzymaniu od nas maila z hasłem i loginem zainstalować darmowy program Mumble. Instrukcja instalacji i obsługi Mumble znajdziesz na www.szkolaastrologii.pl/moodle

UWAGA!
Ponieważ wydarzenie jest transmitowane na żywo z wykorzystaniem publicznych sieci, nie jesteśmy w stanie zagwarantować jakości i ciągłości przekazu przez cały czas trwania transmisji. To znaczy, że obraz może być mniej ostry, a w czasie transmisji mogą wystąpić niewielkie zakłócenia. Jakość odbieranej transmisji zależy także od szybkości łącza uczestnika transmisji.

Uczestnicy wykładów internetowych muszą posiadać:
1) komputer z dostępem do internetu oraz słuchawki i mikrofon,
2) zainstalowany darmowy program Mumble,
3) konto e-mail do korespondencji.

Koszt konferencji (wykłady 3-4.03.2018):
Dla członków PSA: 100 zł do 1.02.2018, 130 zł od 2.02.2018 i podczas konferencji.
Dla niezrzeszonych: 170 zł do 1.02.2018, 200 zł od 2.03.2018 i podczas konferencji.
Osoby niezrzeszone w cenę w wstępu mają wliczone tymczasowe tygodniowe członkostwo Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego. W cenę konferencji wliczony jest program oraz kawa, herbata i zimne napoje.

Informacje: pod numerami 0-600-218-488/588
e-mail info (at) polskaastrologia.pl