Skip to main content

Zapraszamy w piątek 6 października 2023 o g. 19.00 na internetowy wykład Aleny Leushyk o tranzycie węzłów księżycowych podczas zaćmień w październiku 2023 roku.
LINK do bezpłatnego wykładu: https://stowarzyszenieastrologow.clickmeeting.com/tranzyty-wezlow

 

Stowarzyszenie Astrologów w Polsce
zaprasza na wykład Aleny Leushyk
6.10.2023 g. 19.00 ONLINE

Tranzyt węzłów księżycowych podczas obecnych zaćmień 14-28.10.2023


Węzły księżycowe przechodzą przez jeden znak zodiaku w ciągu 1,5 roku, a linia węzłów Księżyca wykonuje pełen obrót w przestrzeni w okresie ok. 18,6 lat. Podczas zaćmienia Słońce, Księżyc i Ziemia są w jednej linii. Zaćmienia Słońca to najlepszy czas na start i rozpoczęcie różnych projektów, a zaćmienie Księżyca to moment na zakończenie lub ponowne przemyślenie swoich działań. Webinar o tranzytach to doskonała okazja, aby zapoznać się z tematem węzłów, dowiedzieć się czym są zaćmienia w astrologii i jaki wpływ na nasze życie będą mieć najbliższe zaćmienia 14 i 28 października 2023.

Alena Leushyk jest profesjonalnym, stale praktykującym astrologiem. Astrologią zajmuje się od 2018 roku. Przeprowadza ponad dwieście konsultacji prywatnych rocznie, nieustannie szkoli się u najlepszych współczesnych astrologów. Dużo inwestuje w zdobywanie wiedzy i bardzo chętnie się nią dzieli. W 2020 roku zaczęła prowadzić własne szkolenia, które łączą w sobie wiedzę i dużo praktyki. Alena autorką czteropoziomowego kursu astrologicznego oraz kursu “Zawód: astrolog” o tym, jak zacząć pracować jako astrolog, opierając się na wskaźnikach swojego kosmogramu. W styczniu 2023 roku ruszył AstroKlub, czyli platforma dla wszystkich zainteresowanych astrologią i świadomym manifestowaniem swojego życia bez względu na poziom zaawansowania.
Obserwuj jej IG: @astro.alenaleushyk.pl