Skip to main content

Stowarzyszenie Astrologów w Polsce
zaprasza na internetowy wykład

we wtorek 7 września 2021 g. 19.00-20.00

Sekrety dobrego solariusza

Tomasza Wińskiego

Solariusze to horoskopy, które działają przez rok, od jednych urodzin do drugich. Są bardzo bardzo przydatne w prognozowaniu najbliższej przyszłości i wyłapywaniu, które lata są w naszym życiu ważne, a które mniej. Jeśli nie wiesz, co to jest solariusz, na wykładzie dowiesz się, do czego służy, jak go obliczać oraz poznasz podstawowe zasady interpretacji solariusza. Omówimy również technikę relokacji solariusza czyli metody wzmocnienia solariusza i naszych szans na sukces do urodzin do kolejnych urodzin.

Tomasz Wiński urodził się 9 sierpnia 1966 r. o godzinie 15:50 w Warszawie. Jest praktykującym astrologiem i hipnoterapeutą. Specjalizuje się w astrologii tradycyjnej i karmicznej. Należy do Stowarzyszenia Astrologów w Polsce oraz Astrological Association of Great Britain. Jest certyfikowanym nauczycielem Jogi Kundalini, prowadzi warsztaty i zajęcia Jogi Kundalini w Polsce i za granicą. Kontak i informacje http://www.tomaszwinski.pl

Wstęp wolny
Zapisy: iza.podlaska@gmail.com

Zgłoś chęć udziału na wyżej podany e-mail, a w dniu spotkania dostaniesz maila z linkiem do spotkania. Po wykładzie przesyłamy nagranie.

Serdecznie zapraszamy!