Skip to main content

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne
zaprasza w piątek 9.06.2017
w godzinach 19.15 – 21.00

Central Tower, Al. Jerozolimskie 81 Warszawa, 14 piętro, sala nr 1

na wykład Ewy Krajewskiej

„Horoskopy dzienne – precyzyjna prognoza na każdy dzień”


Dzięki prostej technice horoskopów dziennych możemy doprecyzować i uzupełnić prognozę astrologiczną. Pozwala ona ustalić w jakim dniu będą miały miejsce ważne wydarzenia i jaki będzie ich charakter. Przykładowo jeśli mamy tranzyt Marsa, który trwa kilka dni, to przy pomocy horoskopu dziennego możemy dowiedzieć się, kiedy dokładnie odczujemy działanie tego tranzytu i co może on przynieść. Dzięki horoskopom dziennym można ustalić korzystne dni na działanie, nawet jeśli w danym okresie nie mamy istotnych tranzytów Jowisza czy Wenus i dowiedzieć się, kiedy możemy spodziewać się kłopotów, nawet jeśli nasz horoskop nie odbiera złych wpływów planetarnych.

EWA KRAJEWSKA – podróżniczka, astrolog. Ukończyła Iberystykę na Uniwersytecie Warszawskim. Przez niemal 8 lat mieszkała w Meksyku, gdzie pracowała jako pilot wycieczek, jednocześnie rozwijając ezoteryczne zainteresowania (astrologia, tarot, runy, numerologia, astrologia aztecka). Na łamach „Czwartego Wymiaru” oraz „Poznaj Świat” opisuje piękno i tajemnice Ameryki Łacińskiej. Po powrocie do Polski poświęciła się astrologii. Nauki pobierała w Warszawskiej Szkole Astrologii i na wykładach Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego. Strona: www.facebook.com/Astrolog.Ewa
Kontakt: ek.azul@interia.pl

Miejsce: Al. Jerozolimskie 81, 02-001 Warszawa, sala 1, XIV piętro, budynek Central Tower (w okolicy Dworca Centralnego)
Warunki uczestnictwa: dla członków PSA: 5 zł, dla osób niezrzeszonych: 15 zł, (osoby niezrzeszone w cenę w wstępu mają wliczone tymczasowe jednodniowe członkostwo Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego), płatne przed wykładem lub przelewem na konto:
Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne
02-123 Warszawa, ul. Korotyńskiego 26/61
Bank Zachodni WBK S.A.
20 1090 1870 0000 0001 1067 8306

!!!Transmisja wykładów przez internet!!!!
Aby uczestniczyć w wykładzie przez internet, trzeba wysłać do nas zgłoszenie na adres: iza.podlaska (małpka) gmail.com i i po otrzymaniu od nas maila z hasłem i loginem zainstalować darmowy program Mumble. Instrukcja instalacji i obsługi Mumble znajdziesz na www.szkolaastrologii.pl/moodle
Przed zajęciami zrób przelew z dopiskiem „nazwa i data wykładu” i wpłacić sumę za wykład na powyższej podane konto.

UWAGA!
Ponieważ wydarzenie jest transmitowane na żywo z wykorzystaniem publicznych sieci, nie jesteśmy w stanie zagwarantować jakości i ciągłości przekazu przez cały czas trwania transmisji. To znaczy, że obraz może być mniej ostry, a w czasie transmisji mogą wystąpić niewielkie zakłócenia. Jakość odbieranej transmisji zależy także od szybkości łącza uczestnika transmisji.

Uczestnicy wykładów internetowych muszą posiadać:
1) komputer z dostępem do internetu oraz słuchawki i mikrofon,
2) zainstalowany darmowy program Mumble,
3) konto e-mail do korespondencji.

Informacje: pod numerami 0-600-218-488/588, Skype: Stowarzyszenieastrologiczne,
e-mail: iza.podlaska (at) gmail.com