Skip to main content

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne
zaprasza w piątek 9.12.2016 o g. 19.15-21.00
na wykład
Doroty Nowackiej

Życie rodzinne w świetle astrologii  

Życie rodzinne to temat w mniejszym lub większym stopniu bliski każdemu z nas. Wszyscy przecież najpierw wychowujemy się w określonym środowisku rodzinnym, a następnie zwykle zakładamy własne rodziny oraz posiadamy potomstwo, któremu przekazujemy swoje geny. Podczas wykładu na przykładach wielu autentycznych horoskopów osób spokrewnionych i spowinowaconych ze sobą zweryfikuję astrologiczne teorie dotyczące ważnych rodzinnych wydarzeń takich jak: okoliczności dorastania, zawarcie małżeństwa czy poczęcie dziecka. Zastanowimy się także, czy z efemerydami w rękach da się przewidzieć datę przyjścia na świat nowego członka rodziny. Zobaczymy też, że moment naszych narodzin w określonej rodzinie ma ogół nie jest przypadkowy, gdyż oprócz dziedziczenia biologicznego istnieje również dziedziczenie astrologiczne.

Dorota Nowacka – urodziłam się w 1976r. Ukończyłam ekonomię, filologię polską oraz filologię angielską. Ukoronowaniem mojej wieloletniego okresu kształcenia i pracy naukowej jest uzyskany 2006 tytuł doktora nauk humanistycznych. Z powołania jestem nauczycielem, zaś z zamiłowania … astrologiem. Astrologią interesowałam się chyba „od zawsze”. Rok 1989, od którego na dobre rozwijam swoją pasję, szczęśliwie dla mnie zbiegł się z początkiem wolnego rynku wydawniczego w Polsce. Będąc w zasadzie samoukiem, mogłam więc zapoznać się z literaturą przedmiotu – najpierw tą przetłumaczoną wtedy na język polski, a potem także anglojęzyczną, napisaną przez astrologów angielskich i amerykańskich. Zaczęło się oczywiście od porad astrologicznych udzielanych mojej rodzinie i przyjaciołom, potem przyjaciołom przyjaciół. Krąg osób korzystających z mojej pomocy stale się powiększał. Od 2010 jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego. Uczestniczę też w wykładach, warsztatach i konferencjach astrologicznych – zarówno jako słuchacz, jaki i wykładowca. Astrorady.pl

Miejsce: Al. Jerozolimskie 81, 02-001 Warszawa, sala 1, XIV piętro, budynek Central Tower (w okolicy Dworca Centralnego)

Warunki uczestnictwa: dla członków PSA: 5 zł, dla osób niezrzeszonych: 15 zł, (osoby niezrzeszone w cenę w wstępu mają wliczone tymczasowe jednodniowe członkostwo Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego), płatne przed wykładem lub przelewem na konto:

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne
02-123 Warszawa, ul. Korotyńskiego 26/61
Bank Zachodni WBK S.A.
20 1090 1870 0000 0001 1067 8306

!!!Transmisja wykładów przez internet!!!!
Aby uczestniczyć w wykładzie przez internet, trzeba wysłać do nas zgłoszenie na adres: iza.podlaska (małpka) gmail.com i i po otrzymaniu od nas maila z hasłem i loginem zainstalować darmowy program Mumble. Instrukcja instalacji i obsługi Mumble znajdziesz na www.szkolaastrologii.pl/moodle
Przed zajęciami zrób przelew z dopiskiem „nazwa i data wykładu” i wpłacić sumę za wykład na powyższej podane konto.

UWAGA!
Ponieważ wydarzenie jest transmitowane na żywo z wykorzystaniem publicznych sieci, nie jesteśmy w stanie zagwarantować jakości i ciągłości przekazu przez cały czas trwania transmisji. To znaczy, że obraz może być mniej ostry, a w czasie transmisji mogą wystąpić niewielkie zakłócenia. Jakość odbieranej transmisji zależy także od szybkości łącza uczestnika transmisji.

Uczestnicy wykładów internetowych muszą posiadać:
1) komputer z dostępem do internetu oraz słuchawki i mikrofon,
2) zainstalowany darmowy program Mumble,
3) konto e-mail do korespondencji.

Informacje: pod numerami 0-600-218-488/588,
e-mail info (at) polskaastrologia.pl