Skip to main content

Zapraszamy na bezpłatny i otwarty dla wszystkich kurs astrologii prowadzony w internecie przez Miłosławę Krogulską i Izabelę Podlaską-Konkel w ramach działalności  Stowarzyszenia Astrologów w Polsce.

Bezpłatny kurs astrologii przez internet w 10 wykładach I-XII 2019. Spotykamy się raz w miesiącu w piątek g. 19.00

TERMINY SPOTKAŃ ZNAJDZIESZ W PLANIE WYKŁADÓW NA BIEŻĄCY ROK

Plan wykładów
1. Wstęp do nauki astrologii. Budowa horoskopu.
2. Planety cz. 1.
3. Planety cz. 2.
4. Żywioły i jakości.
5. Znaki zodiaku.
6. Aspekty planet.
7. Osie horoskopu.
8. Domy cz. 1
9. Domy cz. 2
10. Interpretacja horoskopu.

Kurs_astro

Miłosława Krogulska jest astrologiem, dziennikarką oraz nauczycielem astrologii i tarota. Należy do Stowarzyszenia Astrologów w Polsce i brytyjskiego The Astrology Association of Great Britain. Razem z Izabelą Podlaską prowadzi strony www.Astroportal.pl oraz www.Czary.pl, a także jest współwydawcą kwartalników: „Astrologia Profesjonalna” oraz „Tarocista”. Mieszka w Warszawie.

Izabela Podlaska-Konkel
astrolog i tarocistka. Prowadzi z Miłosławą Krogulską Warszawską Szkołę Astrologii oraz strony Astroportal.pl i Czary.pl. Autorka książek „Astrologia horarna w praktyce” (2017) i „Podręcznika astrologii” (razem z Miłosławą Krogulską, 2014). Redaktor naczelna kwartalników „Astrologia Profesjonalna” i „Trygon”, przedstawiciel Stowarzyszenia Astrologów w Polsce. Należy do: AAGB i NCGR. Mieszka w Warszawie. Prowadzi blog pod adresem www.izabelapodlaska.pl

Warunki uczestnictwa: Bezpłatny kurs astrologii jest bezpłatny dla członków i dla osób niezrzeszonych Aby uczestniczyć w wykładzie przez internet, trzeba:
1) wysłać do nas zgłoszenie na adres: iza.podlaska@gmail.com
2) dostaniesz od nas maila z linkiem do strony, gdzie odbywać się będzie transmisja. Musisz kliknąć w link, wpisać swoje imię i nazwisko i dołączyć do wykładu. Link jest stały i ten sam na wszystkie wykłady w ramach kursu.

UWAGA!
Ponieważ wydarzenie jest transmitowane na żywo z wykorzystaniem publicznych sieci, nie jesteśmy w stanie zagwarantować jakości i ciągłości przekazu przez cały czas trwania transmisji. To znaczy, że obraz może być mniej ostry, a w czasie transmisji mogą wystąpić niewielkie zakłócenia. Jakość odbieranej transmisji zależy także od szybkości łącza uczestnika transmisji.

Uczestnicy wykładów internetowych muszą posiadać:
1) komputer z dostępem do internetu oraz słuchawki i mikrofon,
2) konto e-mail do korespondencji.

Informacje: pod numerami 0-600-218-488/588,e-mail: iza.podlaska@gmail.com

Organizator: Stowarzyszenie Astrologów w Polsce

Serdecznie zapraszamy!