Skip to main content

Konferencja

Co roku organizujemy kilkudniową konferencję astrologiczną z udziałem polskich i zagranicznych wykładowców.

15-16.11.2024
XVI Konferencja Astrologiczna „Astrologia i zdrowie”
15-16.11.2024, online, wkrótce podamy szczegóły

 

ARCHIWUM

24-26.03.2023 odbyła się XV Konferencja Astrologiczna „Harmonia Nieba i Ziemi: Astrologia – Ekologia – Kosmos” Tematem przewodnim konferencji była astrologia jako narzędzie do zrozumienia otaczającego nas świata i kosmosu. Pluton w Wodniku oraz Jowisz w Baranie i Byku, które patronowały konferencji, skierowały naszą uwagę roku na sprawy ekologii, odpowiedzialności za naszą planetę, zmian na poziomie osobistym i globalnym, a także poszukiwanie spokoju i harmonii w świecie, w którym żyje się coraz szybciej. Na konferencji wystąpili: Wojciech Jóźwiak, Piotr Gibaszewski, Cyprian Graczyk, Izabela Kiełbowska, Ewa Krajewska, Miłosława Krogulska, Marcin Lechna, Andrzej Opejda, Izabela Podlaska-Konkel i Bogdan Zbrzeżny. PROGRAM

 

2022

18-20.03.2022 odbyła się XIV Konferencja Astrologiczna „Astrologia – sztuka – wyobraźnia”. Tematem przewodnim konferencji była relacja astrologii ze sztuką oraz wpływ astrologii na rozwijanie wyobraźni i kreatywności w życiu codziennym. Jowisz w Rybach, który patronował  konferencji, sprzyja i działalności artystycznej, i poszerzaniu wiedzy o rzeczywistości za pomocą wyobraźni i astrologii. O związkach sztuki z astrologią, wykorzystaniu astrologii do poszerzania wyobraźni i rozwijania kreatywności oraz jak interpretacja horoskopu jest często postrzegana jako akt twórczy opowiedzieli: Alexander von Schlieffen, Wojciech Jóźwiak, Piotr Gibaszewski, Cyprian Graczyk, Izabela Kiełbowska, Ewa Krajewska, Miłosława Krogulska, Marcin Lechna, Dorota Nowacka, Izabela Podlaska-Konkel, Bogdan Zbrzeżny. INFORMACJE I PROGRAM

2021

XIII Konferencja astrologicznaXIII Konferencja Astrologiczna „Astrologia jako narzędzie samorozwoju” 5-6.03.2021, online
W dniach 5-6.03.2021 odbyła się XIII konferencja astrologiczna. Wkraczamy w nową, powietrzną erę i astrologia staje się coraz częściej narzędziem nie tylko do prognozowania, ale wykorzystywana jest do pracy nad sobą i samorozwoju. Jak skorzystać z astrologii w trudnych sytuacjach życiowych i wykorzystać ją do polepszenia swojego życia opowiedzieli znani polscy astrologowie, którzy wystąpili na naszej konferencji: Wojciech Jóźwiak, Piotr Gibaszewski, Marcin Lechna, Ewa Krajewska, Dorota Nowacka, Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska, Bogdan Zbrzeżny, Tomasz Wiński. Program i informacje organizacyjne.


2020

XII Konferencja astrologiczna 2020XII Konferencja Astrologiczna „Saturn w Wodniku – nowy wspaniały świat” 29-31.05.2020, online
Dwunasta konferencja astrologiczna odbyła się 29-31.05.2020 online. Tak się złożyło, że data konferencji „Saturn w Wodniku – nowy wspaniały świat” zbiegła się z dużymi zmianami i komplikacjami prawnymi, jakie spowodowało pojawienie się epidemii koronawirusa zimą i wiosną 2020 roku. Dlatego zdecydowaliśmy, że konferencja odbędzie się tylko przez internet, aby każdy mógł bezpiecznie uczestniczyć w wykładach. Odbyło się 13 wykładów, które wygłosili na żywo ze swoich domów nasi prelegenci. Na konferencji wystąpili: Wendy Stacey, Alexander von Schlieffen, Nicola Smuts Allsop, Wojciech Jóźwiak, Piotr Gibaszewski, Ewa Krajewska, Miłosława Krogulska, Marcin Lechna, Dorota Nowacka, Andrzej Opejda, Izabela Podlaska-Konkel, Tomasz Wiński, Bogdan Zbrzeżny.
PROGRAM i darmowe nagrania wykładów
2019

XI Konferencja AstrologicznaXI Konferencja Astrologiczna odbyła się 24-27.05.2019 w Warszawie i była transmitowana przez Internet. Temat konferencji brzmiał: Jowisz w Strzelcu: w pogodni za szczęściem. Na konferencji wystąpili: Wendy Stacey, Benjamin Dykes, Wojciech Jóźwiak, Piotr Gibaszewski, Marcin Lechna, Ewa Krajewska, Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska, Bogdan Zbrzeżny, Rafał Wąsowski, Dorota Nowacka, Ela Kłobus, Tomasz Wiński.
PROGRAM i DARMOWE NAGRANIA WYKŁADÓW Z KONFERENCJI 2019

2018

X Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego 2-5.03.2018Jubileuszowa X konferencja odbyła się w dniach 2-5.03.2018 w Warszawie. Tematem przewodnim był „Uran w Byku: być czy mieć?”. Na konferencji wystąpili: Angela Cornish, John Frawley, Piotr Gibaszewski, Wojciech Jóźwiak, Elżbieta Kłobus, Ewa Krajewska, Miłosława Krogulska, Marcin Lechna, Dorota Nowacka, Izabela Podlaska-Konkel, Tomasz Wiński i Bogdan Zbrzeżny.
PROGRAM

2017

IX konferencja astrologiczna Polskiego Stowarzyszenia AstrologicznegoXI Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego „Astrologia jako uniwersalny język opisu świata” odbyła się 24-27.03.2017 w Warszawie. Na konferencji wystąpili: John Frawley, Wojciech Jóźwiak, Lynn Koiner, Rod Chang, Włodzimierz Zylbertal, Tomasz Wiński, Piotr Gibaszewski, Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska-Konkel, Ewa Krajewska, Elżbieta Kłobus, Dorota Nowacka, Rafał Wąsowski.
PROGRAM
RELACJA ZDJĘCIOWA Z KONFERENCJI

2016
VIII Konferencja astrologicznaVIII Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego  „Fortuna kołem się toczy czyli blaski i cienie Jowisza i Saturna” odbyła się 15-18.04.2016 r. w Warszawie. Na konferencji wystąpili: John Frawley, Wojciech Jóźwiak, Frank Piechoski, Alexander von Schlieffen, Tomasz Wiński, Włodzimierz Zylbertal , Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska, Ewa Krajewska, Elżbieta Kłobus, Dorota Nowacka, Maria Moonset i Bogdan Zbrzeżny.
PROGRAM
RELACJA Z KONFERENCJI   2015
VII KOnferencja Polskiego Stowarzyszenia AstrologicznegoVII Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego „Różne oblicza Wenus” odbyła się w dniach 14-18.05.2015 w Warszawie, była też transmitowana przez Internet. Na konferencji wystąpili: Alexander von Schlieffen, Ema Kurent, Rod Chang, Piotr Gibaszewski, Tomasz Wiński, Marcin Lechna, Izabela Podlaska-Konkel, Miłosława Krogulska, Ewa Krajewska, Rafał Wąsowski, Krzysztof Azarewicz i Elżbieta Kłobus.
PROGRAM
RELACJA ZDJĘCIOWA

2014
VI Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego „W stronę Słońca – astrologia i osobowość” 22-26.05.2014, Warszawa i Internet. Wystąpili: Sylwester Bandura, Frank Clifford, Martin Davis, John Frawley, Piotr Gibaszewski, Wojciech Jóźwiak, Jakub Kamiński, Miłosława Krogulska, Marcin Lechna, Izabela Podlaska-Konkel, Alexander v. Schlieffen, Tomasz Wiński, Bogdan Zbrzeżny. Szczegóły na temat konferencji.

 2013
V Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego „Jowisz w Bliźniętach  stare i nowe techniki astrologiczne” odbyła się 14-16.06.2013 w Warszawie. Na konferencji wystąpili:Elżbieta Czerwińska-Sofulak, John Frawley, Piotr Gibaszewski, Wojciech Jóźwiak, Hakan Kırkoğlu, Miłosława Krogulska, Dick van der Mark, Izabela Podlaska-Konkel, Alexander v. Schlieffen, Tomasz Wiński, Bogdan Zbrzeżny, Włodzimierz Zylbertal. Przeczytaj szczegóły, spis wykładowców i warunki uczestnictwa.
Spis wykładów i warsztatów V Konferencja PSA 14-16.06.2013

2012
IV Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego 20-22.04.2012 „Neptun w Rybach – duchowy wymiar astrologii”. Na konferencji wystąpili: Leon Zawadzki, Maria Pieniążek, Leszek Weres, John Frawley, Wojciech Jóźwiak, Alexander von Schlieffen, Kim Farnell,Włodzimierz Zylbertal, Andrew Bevan, Piotr Piotrowski, Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska, Tomasz Wiński, Piotr Gibaszewski, Sylwester Bandura, Maria Raczyńska, Ewa Kornacka i Ryszard Borowiecki.

2011
III Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego 8-10.04.2011, Warszawa „Uran w Baranie – na progu wielkich zmian”.
Relacja zdjęciowa

2010
II Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego 27-28.02.2010, Warszawa „Astrologia: między tradycją a współczesnością”

2009
I Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego 21.03.2009, Warszawa