Skip to main content

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne
zaprasza 26 czerwca 2015 roku
o godzinie 19:15 do 21:00
Warszawa, Al. Jerozolimskie 44,
sala nr 4, III piętro

na wykład Katarzyny Owczarek

„Astrologia i psychologia”


Na wykładzie Katarzyna Owczarek opowie, jak na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego zagościła astrologia. Przedstawi również, jakie badania były prowadzone odnośnie związków pomiędzy położeniem planet osobistych w horoskopach, a cechami temperamentu ich posiadaczy i co z tego wynikło. Opowie też o innym badaniu, które polegało na porównaniu pracy oraz samych klientów astrologa i psychologa. Jego celem było zbadanie, co wpływa na to, u którego z nich szukamy pomocy, kto lepiej pomaga i komu.

Katarzyna Owczarek astrologKatarzyna Owczarek – z wykształcenia magister psychologii. Pracuje jako astrolog i tarocistka, pisze do tygodnika „Gwiazdy mówią” i miesięcznika „Wróżka”. Mieszka w Warszawie.

Miejsce: Warszawa, Al. Jerozolimskie 44, sala nr 4, III piętro (budynek tuż za Rotundą)

Warunki uczestnictwa: dla członków PSA: 5 zł, dla osób niezrzeszonych: 15 zł (osoby niezrzeszone w cenę w wstępu mają wliczone tymczasowe jednodniowe członkostwo Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego), płatne przed wykładem lub przelewem na konto:
Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne
02-123 Warszawa, ul. Korotyńskiego 26/61
Bank Zachodni WBK S.A.
20 1090 1870 0000 0001 1067 8306

Uczestnictwo przez Internet:
Aby uczestniczyć w wykładach przez internet, wystarczy wysłać zaproszenie do naszego profilu na Skypie „Stowarzyszenieastrologiczne” z dopiskiem tytułu wykładu. Ilość miejsc ograniczona. Za uczestnictwo w wykładzie trzeba zapłacić wcześniej przelewem na wyżej wymienione konto stowarzyszenia. Prosimy być na Skype’ie 10 minut przed rozpoczęciem wykładu i zaczekać, aż my zadzwonimy.

Informacje: pod numerami 0-600-218-488/588, Skype: Stowarzyszenieastrologiczne,
e-mail info (at) polskaastrologia.pl.

Organizator: Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne

Serdecznie zapraszamy!