Skip to main content

W styczniu 2020 roku spotykamy się wirtualnie 17 stycznia o 19.00 na wykładzie Marcina Lechny o budowie horoskopu w ramach nowej edycji „Bezpłatnego kursu astrologii”, które prowadzi nasze stowarzyszenie.

O 20.30 Izabela Podlaska będzie czytać z nami kolejne rozdziały z podręcznika astrologii Williama Lilly’ego – tym razem będzie to wstęp do astrologii horarnej. W 2020 roku kontynuujemy cykl „Czytanie Lilly’ego” i przechodzimy do omawiania ksiąg I i II „Astrologii chrześcijańskiej”, które poświęcone są horoskopom pytaniowym.

Aby uczestniczyć w wykładach przez internet, trzeba:
1) wysłać do nas zgłoszenie na adres: iza.podlaska@gmail.com
2) w dniu wykładu dostaniesz od nas maila z linkiem do strony, gdzie odbywać się będzie transmisja. Musisz kliknąć w link, wpisać swoje imię i nazwisko i dołączyć do wykładu.

Ponieważ wydarzenie jest transmitowane na żywo z wykorzystaniem publicznych sieci, nie jesteśmy w stanie zagwarantować jakości i ciągłości przekazu przez cały czas trwania transmisji. To znaczy, że obraz może być mniej ostry, a w czasie transmisji mogą wystąpić niewielkie zakłócenia. Jakość odbieranej transmisji zależy także od szybkości łącza uczestnika transmisji.

Uczestnicy wykładów internetowych muszą posiadać:
1) komputer z dostępem do internetu oraz słuchawki i mikrofon,
2) konto e-mail do korespondencji.

Informacje: e-mail: iza.podlaska@gmail.com, telefon + 48 600 218 488